+ 11​ FÉVRIER 2017 – 19H00
16512
post-template-default,single,single-post,postid-16512,single-format-standard,wp-custom-logo,bridge-core-1.0.6,ehf-template-bridge,ehf-stylesheet-bridge-child,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,bridge-child,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16785

+ 11​ FÉVRIER 2017 – 19H00

+ 11​ FÉVRIER 2017 – 19H00

KIEV CHAMBER ORCHESTRA
National Philharmonic of Ukraine - LYSENKO HALL / KIEV / UKRAINE


​DERNIÈRE CHEVAUCHÉE – Op.221

​ »Останній політ »

для скрипки соло і струнного оркестру, ор. 221.
Allégorie pour violon solo et orchestre à cordes
Création mondiale
– In memoriam Wassyl Slipack –


Kiev Chamber Orchestra
Nicolas Krauze, direction


Є люди на Землі, непорушні, які стоять і відстоюють ідеї своїм талантом. Художники чи ремісники, письменники чи землероби які пишаються своєю історією, своїм минулим, сьогоденням і майбутнім. I які переходять від одного мистецтва до іншого, забуваючи що неотмірності на Землі немає, забуваючи що людська дурість дуже складне мистецтво яке лише плин часу і тиша можуть оцінити.
Це стосується Василя Сліпака – цей піднесений голос, що ми на Заході називаємо голос « з Дону », маючи на увазі вираження глибини і сили голосу,… в цьому випадку йдеться про його останній крик свободи.
Цей твір не має за мету піднесення тих хто « за » чи тих хто « проти ». Цим твором я хочу донести що у будь-якому випадку, як би не було, у XXI столітті, люди не мають вмирати, приносячи себе в жертву на вівтар бога війни.
Істина прихована в глибині серця, і якщо мир її захищає, то війна її вивищує.
Тож, дозвольте мені згадати Василя Сліпака як друга, що не мав ворогів, i чия краса голосу несла в собі любов до людства.


NATIONAL PHILHARMONIC OF UKRAINE
LYSENKO HALL
Volodymyrsky uzviz, 2
01001 Kiev / UKRAINE


Informations :
Cost of tickets – 70-300 UAH